coremt2-forum

Witaj na forum servera CoreMt2

Ogłoszenie

#1 2010-11-21 11:40:11

 Nashea

Grafik

13190488
Skąd: Dolina Orków
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 18
Punktów :   

[TUT| Wieża demonów

A więc.

Aby wejść do Wieży Demonów, musisz mieć minimum 40 lvl postaci. Wieża Demonów znajduje się na środku Świątyni Hwang.

Wejścia do wieży pilnuje Strażnik Wieży Demonów


Ważne: Graczy poniżej 40 poziomu strażnik nie wpuszcza.

Piętra Wieży Demonów.

Parter:

Tu znajduje się Metin Twardości (50 lvl). Jeśli ktoś go zniszczy, wszystkie osoby znajdujące się na tym piętrze zostaną przeniesione na wyższą kondygnację.
Piętro 1:

Celem tego piętra jest zabicie wszystkich demonów. Jeśli wykonasz to zadanie – zostaniesz przeniesiony na piętro drugie.
Uwagi: Osoby towarzyszące nie powinny stać blisko ściany, ponieważ demony mogą "wejść" w ściany i się zablokować.

Piętro 2:

Tutaj także należy zabić wszystkie demony znajdujące się na piętrze. Znajduje się też tutaj Król Demonów. Jest on bossem, wypadają z niego księgi umiejetności, bronie na 60 lvl i kamień duchowy. Po zabiciu wszystkich demonów osoby znajdujące się na piętrze zostaną przeniesione wyżej.
Uwagi: Przed zaatakowaniem Króla Demonów, radzę zabić pierw zwykłe demony, a następnie obstawę króla.

Piętro 3:

Na początku pojawia się Metin Diabła (55 lvl). Osoba, która go zniszczy dostanie na czacie ciąg cyfr w kilku linijkach. Pojawią się także Metiny Upadku (60 lvl). Przedostatnia linijka ciągu cyfr jest namiarem na właściwy Metin Upadku. Kiedy zniszczysz właściwy Metin, zostaniesz przeniesiony na następne piętro. Z fałszywych Metinów upadku nie wypadają żadne przedmioty. Fałszywe Metiny same się niszczą, kiedy zostaje im końcówka wytrzymałości.

Piętro 4:

Na tym piętrze znajdują się Starożytne Pieczęcie. Kamienie te wylatują z Brutalnych Demonich Łuczników. Jeśli masz Kamień Otwarcia, przesuń go na którąś ze Starożytnych Pieczęci. Pieczęć i Kamień znikną. Po otwarciu wszystkich pieczęci zostaniesz przeniesiony na szóste piętro. Kamienie otwarcia znikają po czterech minutach - nie ma sensu przetrzymywać ich i wynosić z DT po prostu one są nic nie warte.
Uwagi: Jeżeli masz mały poziom lub/i słabe EQ to stań pod ścianą, nie błąkaj się po poziomie i pomóż innym niszczyć Demony. Demony pojawiają się co trzy minuty. Podczas przenoszenia z piętra na piętro nie wolno bić niczego, bo DT robi lubić psikusy i wyprawa może nam się nie udać.
Ważne! Strategia!
Gdy już jesteśmy na tym pięterku to najlepiej gdy jest z nami dobry Wojownik Mental lub Sura WP, ponieważ z wysoką obroną jest w stanie utrzymać spota (czarowana zbroja na G1, woda SamBo, woda Hwang).
Sura razem z Mentalem (podstawa to woda Hwang oraz SamBo) biorą całego spota, Body i Mental wybijają łuczników (dla nich przydadzą się amury co dają 20% szybkości ataku) no a buffek buffuje.

Piętro 5:

Tutaj celem jest zabicie wszystkich potworów. Znajduje się też tutaj Elit.Król Demonów. Jest on bossem i wypada z niego Szkatułka Króla Demonów oraz kamień duchowy. Pamiętaj, aby Elit.Króla Demonów zabić jako ostatniego, inaczej kowal nie będzie chciał ulepszać naszych przedmiotów! Po zabiciu Elit.Króla Demonów pojawia się losowy kowal – Brońmistrz, Płatnerz lub Jubiler. Kowal ten nie bierze przedmiotów potrzebnych do ulepszenia, jedynie yang. Pamiętaj, że możesz ulepszyć tylko jeden przedmiot! Jeśli chcesz przenieść się na kolejne piętro, kliknij na kowala LPM (lewy przycisk myszy) i wybierz właściwą opcję. Jednakże tylko osoba z minimum 75-tym lvlem może przenieść pozostałych uczestników wyprawy na siódme piętro.
Ważne: Jeżeli chcemy przejść na wyższe piętra to osoba z poziomem 75+ klika na kowala naciska na opcję Wyższe piętra >> Kontynuuj >> Wejdź!. Jeżeli osoba z mniejszym poziomem niż 75 kliknie na tą opcję to wyrzuci ja z DT i zaloguje przed.

Piętro 6:

Na początku pojawią się 4Metiny Śmierci (65 lvl). Zniszcz wszystkie, ale pamiętaj, aby jako ostatni unicestwić Metin najbliżej środka piętra. Po rozbiciu ostatniego Metina Śmierci pojawi się respawn demonów i Metin Morderstwa (70 lvl). Wypada z niego zwykły drop oraz Nieznana Stara Skrzynia. Po otwarciu tej skrzyni poprzez kliknięcie na nią może z niej wypaść Mapa Sa-Gui lub Zin Sa-Gui. Mapa Sa-Gui jest złą mapą i jest nic niewarta. Prawdziwą mapą jest Zin Sa-Gui. Gdy będziesz już miał tą mapę kolejne Metiny nie będą już się pojawiały. Mając tą mapę możesz przenieść się na kolejne piętro klikając na nią. Upewnij się najpierw czy wszyscy są już gotowi. Nieznanych Starych Skrzyń nie opłaca się wynosić z Wierzy Demonów, ponieważ po wyjściu te skrzynie znikają.

Piętro 7:

Na tym piętrze musisz zabijać potwory, z których może wypaść klucz Zin-Bong-In. Klucz Bong-In jest fałszywy i nic niewarty. Kiedy będziesz już miał ten klucz udaj się na drugą stronę komnaty i upuść klucz na pomnik Sa-Soe. Gdy to zrobisz zostaniesz przeniesiony na kolejne piętro. Zanim to zrobisz upewnij się, czy wszyscy są gotowi.
Na tym piętrze czasem warto się zatrzymać, gdyż całkiem nieźle leci tu doświadczenie oraz można zdobyć tarcze na 61lvl +4 i bransoletki +4, czasem te bardziej wartościowe (np. z białego złota).
Ważne: Klucze dropią z Nieumarłych Duchów. Gdy wydropimy zły klucz to siedzimy tak długo, aż wyleci nam dobry. Na tym piętrzę warto expić od 78 do 84 poziomu.

Piętro 8:

To jest ostatnie, finałowe piętro, dom Umarłego Rozpruwacza vel Ripera. Najlepiej jest rozpocząć od spokojnego czyszczenia komnaty z normalnych potworów przygotowując sobie miejsce do walki z Rozpruwaczem. Najłatwiej jest zostawić go na sam koniec. Znajduje się na przeciwległym "końcu" komnaty. Po upływie kilku minut od zabicia Ripera automatycznie zostaniesz przeniesiony przed wieżę demonów.
Jak z większości Bossów, tak i z tego wypada Szkatułka Umarłego Rozpruwacza. W srodku mogą się znajdowac takie rzeczy jak: Zbroje na 61 lvl, Zbroje na 66 lvl, Bronie na 65 lvl (takie jak wypadaja z Metinów 90 lvl czyli Partyzana, Bojowy Miecz itp.), Bronie na 70 lvl oraz Bronie na 75 lvl.

Poradnik pochodzi z forum metin2.pl


Pomoglem?? Prosze o ++


http://img39.imageshack.us/img39/9223/nashea.jpg

Offline

 

#2 2010-11-21 14:31:31

 Krolik

http://i40.tinypic.com/34no192.jpg

5778628
Skąd: Grota Wygnańców
Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 435
Punktów :   
WWW

Re: [TUT| Wieża demonów

A może dopisał byś czyj to poradnik? A tak wgl widze ze udzielasz sie w Poradnikach   łap +

Offline

 

#3 2010-11-21 14:49:01

 Nashea

Grafik

13190488
Skąd: Dolina Orków
Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 18
Punktów :   

Re: [TUT| Wieża demonów

Krolik napisał:

A może dopisał byś czyj to poradnik? A tak wgl widze ze udzielasz sie w Poradnikach   łap +

pisze na dole ze z forum pl ;d a tak wgl to thx za +;d


http://img39.imageshack.us/img39/9223/nashea.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOgrody zimowe